Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - doprava, spedice a logistika

Naším klientem je významná dopravně-spediční společnost se stabilním postavením na trhu. Na výše uvedenou samostatnou a zodpovědnou pozici hledáme vhodné kandidáty/tky s praxí v obchodě.

Klient požaduje:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti na obchodní pozici v oboru logistika/doprava/spedice)
- Znalost AJ
- Prokazatelné prodejní výsledky
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Proaktivní přístup, orientace na cíl, flexibilita
- Orientace na zákazníka
- ŘP sk. B, ochota cestovat po celé ČR

Náplň práce:

- Zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu
- Přímá akvizice nových klientů
- Zajištění komunikace a péče o stávající i nové klienty
- Odpovědnost za plnění stanoveného obchodního plánu
- Uzavírání dlouhodobých smluv se zákazníky
- Služební cesty do zahraničí

Klient nabízí:

- Motivující platové ohodnocení
- Samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
- Zázemí a jistotu stabilní společnosti, kancelář v centru Prahy
- Další zaměstnanecké benefity
- Automobil, notebook, mobilní telefon
- Nástup možný ihned/dohodou

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tomáš Vondruška
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Telefon: 724 357 872
E-mail: vondruska@profeskontakt.cz