Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA - ÚČETNÍ ODDĚLENÍ

Pro našeho zahraničního klienta, farmaceutickou společnost, hledáme zodpovědného, pečlivého, pracovitého a spolehlivého administrativního pracovníka do účetního oddělení.

Požadavky klienta:

-SŠ/VŠ vzdělání
- Anglický jazyk alespoň B1
- Vhodné pro absolventy nebo studenty 3. a 5. ročníků VŠ
- Zájem v oblasti ekonomiky/účetnictví výhodou (ne podmínkou)
- PEČLIVOST, PRECIZNOST, POZORNOST
- Chuť učit se nový věcem¨
- Spolehlivost, flexibilita a zodpovědnost

Pracovní náplň:

- Administrativní výpomoc v účetním oddělení
- Zakládání a příprava faktur
- Plnění zadaných úkolů
- Řešení lehkých účetních případů (po zaučení)
- Práce s Excelem a po zaškolení možná práce se SAP

Klient nabízí:

- Zázemí v prestižní a stabilní firmě
- Možnost kariérního růstu
- Flexibilní pracovní doba
- Firemní benefity - 2 dny Sick Days, 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny, příspěvek na dopravu, služební telefon,
- Mzda: od 27.000 CZK

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Kateřina Vlčková
Telefon: 606 708 271