Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Disponent Air&Sea - Praha, až 45.000

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní spediční společnost, hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na výše uvedenou pracovní pozici.

Požadavky klienta:

- Min. SŠ vzdělání (dopravní směr výhodou)
- Komunikativní znalost anglického jazyka nutností
- Praxe v oblasti letecké nebo námořní přepravy (nebo absolvent VŠ bez praxe)
- Znalost práce na PC
- Komunikativnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost

Pracovní náplň:

- Organizace námořních a leteckých přeprav
- Samostatné zpracovávání objednávek
- Komunikace se zákazníky, dopravci, zahraničními partnery a dalšími odděleními společnosti
- Zajištění vystavení celních dokladů a následné celní odbavení

Klient nabízí:

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost profesního růstu
- Příjemné pracovní prostřední
- Příležitost k seberealizaci

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Pavlína Zabořilová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 724 109 578