Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

IT Project Specialist / Manager

Pro prestižní vývojovou a výrobní společnost se sídlem v Praze a výrobou směr Praha Západ, hledáme na nově vytvořenou pracovní pozici v souvislosti s potřebami a plánovanými IT projekty, nového kolegu se zkušeností v IT.

Požadavky společnosti:

  • VŠ technického, přírodovědného či ekonomického zaměření nutná
  • Nutné jsou zkušenosti ve vedení IT projektů a nejlépe i krátce na obdobné pozici
  • Zkušenosti s implementací ERP nebo DMS systémů výhodou
  • Předpokládáme velmi dobrou znalost běžných SW i HW
  • Dobrá znalost AJ (slovem a písmem) podmínkou
  • Vysoká míra odpovědnosti
  • Nadšení pro věc a láska k technice
  • Výborné organizační schopnosti a komunikativnost a schopnost naslouchat
  • Pečlivost, spolehlivost
  • ŘP sk. B s praxí
  • Nástup ihned / dohodou

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za implementaci elektronické dokumentace výroby a vývoje (nyní částečně elektronická, částečně papírová) v souvislosti modernizací a elektronizací výroby a specifickými měřeními, která výzkum a výroba provádí (velké množství dat a elektronických výstupů)
  • Aktivní účast na auditech výrobních SW a jejich validaci v souladu s požadavky regulačních orgánů a zahraničních dodavatelů (dokumentace i jednání probíhají v AJ)
  • Vedení hlavního projektu směřujícímu k vytvoření nového ERP systému, který propojí celou společnost - od návrhu koncepce v souvislosti se stávajícími aplikacemi a procesy, účetním systémem (Helios), potřebami jednotlivých oddělení (sales a marketing, finance a provoz, logistika, medical oddělení a kvalita, vývoj a výroba), hledání a optimalizaci řešení po konzultace potřeb a řešení s externími dodavatelskými společnostmi, po realizaci projektu, testování a uvedení do ostrého provozu
  • Elektronické propojení obou pracovišť firmy (office v Praze + výroba a vývoj mimo Prahu)
  • Odpovědnost za komunikaci s externím dodavatelem IT služeb v rámci běžného provozu (v rámci moderní administrativní budovy v Praze)
  • Vedení dalších dílčích a menších IT projektů

• Úzká spolupráce s managementem firmy, především finančním manažerem a ředitelem výroby a kvality

  • Práce v rámci pražské kanceláře v Praze 10 i v prostorách výroby (30 km od Prahy – směr Kladno) cca 50 : 50 / + možnost částečné práce na home office

Společnosti nabízí:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí a dobrý kolektiv (společnost má do 30 zaměstnanců)
  • Možnost seberealizaci a prosazení nápadů
  • Dobré finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých výhod

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Magdaléna Trojanová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 731 505 299