Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Disponent vnitrostátních/mezinárodních přeprav - Beroun

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Berouna vhodné kandidáty či kandidátky na pozici:

Disponent vnitrostátních či mezinárodních přeprav

Nástup možný ihned či dohodou, obě pozice jsou určeny pro zkušené i zatím logistikou nedotčené uchazeče.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

• organizování a řízení celovozových přeprav i dokládek v regionu ČR či po území EU dle přání zákazníků
• zpracovávání objednávek, objednávky dopravy v závislosti na čase nakládky, vykládky a ceníku
• optimalizace transportních směrů a kapacit, komunikace se smluvními dopravci, řešení vzniklých problémů
• provádění administrativní práce, využívání spedičních programů, reportning
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

• aslespoň SŠ vzdělání
• zkušenost v oboru dopravy a spedice vítána, důležitá je praxe v administrativě či zákaznickém servise, lépe řečeno praxe v kontaktu se zákazníky
• znalost AJ výhodou, ne podmínkou
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• pečlivost, smysl pro detail
• samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME VÁM:

• práci v moderním pracovním prostředí
• profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tématických školení a možnosti individuálního koučinku
• paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití)
• podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí
• zázemí a jistoty zavedené společnosti
• týden dovolené navíc a sick-days

Splňujete téměř všechny z našich požadavků? Máte v okolí někoho, o kom víte, že by to byla pozice přímo pro něj? Neváhejte se nám ozvat. Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře či volejte na 736 482 328. Pokud nám někoho doporučíte a nám se podaří ho zaměstnat, finanční odměna Vás nemine!

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 736 482 328