Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Vedoucí pobočky - Hradec Králové

Pro našeho klienta, mezinárodní spediční společnost, hledáme vhodného kandidáta/tku na výše uvedenou pozici.

Požadavky klienta:

• Min. SŠ vzdělání (dopravní obor výhodou)
• Zkušenost v dopravě min. 5 let
• Ochota vést lidi (zkušenost s vedením lidí výhodou)
• Znalost anglického nebo německého jazyka
• Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
• Orientace na zákazníka a růst
• Spolehlivost a důslednost

Pracovní náplň:

• Zodpovědnost za kompletní chod pobočky
• Vedení menšího týmu disponentu a skladníků
• Péče o klíčové zákazníky
• Podílení se na plánech dalšího růstu pobočky
• Kontrola dodržování interních předpisů a legislativy

Klient nabízí:

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Motivující platové podmínky - až 65.000
• Systém firemních benefitů
• Místo výkonu práce: Hradec Králové

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Pavlína Zabořilová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 724 109 578