Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Disponent/ka MKD - Praha západ

Pro našeho klienta, zahraniční logisticko-spediční společnost působící na českém trhu se sídlem na Praze západ (MHD dostupnost se Zličína, Smíchova, atd.), hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici.

Požadavky klienta:

- Ukončené SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ výhodou
- Praxe na obdobné pozici 1 rok
- Schopnost pracovat samostatně
- Proaktivita, komunikativnost, odolnost vůči stresu

Pracovní náplň:

- Běžná denní operativa, spolupráce na projektu pro významného zákazníka
- Komunikace s dopravci i obchodními partnery
- Spolupráce s kolegy v oddělení
- Efektivní plánování tras kamionů
- Koordinace nakládek a vykládek
- Komunikace s klienty
- Rychlé řešení problematických situací při přepravách

Klient nabízí:

- Odpovídající platové ohodnocení + bonusy + 13.plat
- Zázemí mezinárodní společnosti
- Příležitost k seberealizaci
- Činorodá práce v přátelském kolektivu
- Stravenky
- Interní školení
- Jazykové kurzy

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Ing. Martina Olekšáková
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 602 157 100