Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodník po telefonu pro stávající VIP portfolio - Karlín

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti prodeje cenin a numismatiky, aktuálně hledáme zkušenou posilu z prodeje po telefonu na výše zmíněnou pozici.

Požadavky klienta:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe v prodeji
  • Zkušenosti s prodejem po telefonu výhodou
  • Pro-zákaznický přístup
  • Základy AJ výhodou, ale ne podmínkou
  • Časová flexibilita

Pracovní náplň:

  • Prodej sběratelských a pamětních produktů stávajícím zákazníkům společnosti
  • Péče o stávající klienty
  • Tvorba vlastního zákaznického portfolia ze stávajících zákazníků společnosti
  • Příprava nabídek
  • Písemná i emailová komunikace s klienty

Klient nabízí:

  • Fixní mzda až 25 000 Kč a pohyblivá složka podle obchodních výsledků
  • Velmi dobré pracovní zázemí a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Produktové zaškolení a další průběžná školení
  • Dynamický kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned či dohodou
  • Místo výkonu Praha 8

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Pavlína Zabořilová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 724 109 578