Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontrolor kvality ve výrobě - Říčany u Prahy

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty na pozici

Kontrolor kvality

Pozice je určená pro absolventy či kandidáty s krátkou praxí ve strojírenství.

Náplň práce:

  • provádění kontroly kvality vyráběných dílů a dílů vstupujících do výroby
  • řešení neshodných výrobků
  • zpracování kontrolních plánů

Požadujeme:

  • ŠŠ technického směru
  • dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • uživatelská znalost měřidel používaných ve strojírenské výrobě
  • znalost práce na PC ( uživatelská znalost MS Office)
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • znalost AJ nebo NJ výhodou, ne podmínkou
  • velmi dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • 13. plat
  • obědy zdarma
  • po 3 letech každoroční příspěvek na dovolenou
  • zvýhodněné volání pro celou rodinu
  • příspěvky na zdraví, kulturu a sport
  • vzdělávání v rámci dané pozice a rozšiřování profesní kvalifikace, možnost seberealizace a profesního růstu
  • možnost ubytování
  • nástup možný ihned

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 736 482 328
E-mail: dytrichova@profeskontakt.cz

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.