Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Hospital Account Manager - stomické pomůcky, hojení ran

Pro našeho významného klienta, společnost, která je výrobcem spotřebního materiálu pro použití ve zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodního zástupce pro region: jižní Čechy a Vysočina. Jde zejména o produkty v rámci oblasti hojení ran, stomických pomůcek atp.

Požadovaný profil uchazeče

-SŠ/VŠ vzdělání
-Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky
-Kontakty na nemocniční personál, zkušenosti s prodejem produktů do nemocnic
-Nekonfliktní a přátelská povaha s orientací na obchodní výsledek
-Řidičský průkaz sk. B je samozřejmostí

Pracovní náplň

-Péče o stávající zákazníky (nejčastěji z řad nemocnic) a akvizice nových
-Účast na výběrových řízeních
-Komunikace s vrchními a staničními sestrami, primáři, přednosty a vedením nemocnic
-Dosahování zadaných obchodních cílů
-Pravidelný reporting nadřízenému
-Dodržování frekvence návštěv
-Prezentace produktů napříč celým portfoliem společnosti

Společnost nabízí

-Zajímavé platové ohodnocení ve fixní složce mzdy + provize z prodejů
-Automobil, mobilní telefon, notebook
-Další benefity (budou představeny přímo na pohovoru)
-Nástup možný ihned
-Zázemí stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Bc. Vojtěch Šmíd
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 606 708 271