Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Skladník s průkazem VZV, 1 směna 7-16h, Uhříněves na MHD

Pro našeho významného mezinárodního klienta na poli logistiky, dopravy a skladování, aktuálně hledáme schopného skladníka.

Požadavky klienta:

Min. výuční list
Aktivní průkaz VZV a prokazatelné zkušenosti s jeho obsluhou
Zkušenosti s nakládkou a vykládkou zboží
Pracovitou, samostatnou a příjemnou osobnost
Čistý trestní rejstřík

Pracovní náplň:

Obsluha a manipulace s VZV
Nakládka a vykládka-především kartony a palety
Práce v suchém skladu na 1 směnu od pondělí do pátku 7-16h
Inventury

Klient nabízí:

Stabilní práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu
Práci na 1 stálou směnu
Plat 20.000,- Kč + placené přesčasy, prémie možné po zapracování
Místo výkonu: Praha 10 Kutnohorská (Uhříněves)
Nástup: ihned

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Monika Kindlová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 724 109 578